طرح افشان باربد فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

طرح افشان باربد فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

طرح ورساچه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح ورساچه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح گل بهار فرش ماشینی 700 شانه کاشان

طرح گل بهار فرش ماشینی 700 شانه کاشان

طرح الدوز فرش ماشینی 1200 کاشان

طرح الدوز فرش ماشینی 1200 کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 پاک کردن لکه نوشابه از روی فرش

پاک کردن لکه نوشابه از روی فرش 1399/12/25

ممکن است بر اثر بی دقتی مقداری نوشابه بر روی فرش ریخته و لکه ایی بر روی فرش ایجاد کند. در صورت ایجاد لکه بر روی فرش، بهتراست با پاک کننده ی مناسب سریعا اقدام به از بین بردن لکه کنید.

 تغییر چیدمان منزل برای عید

تغییر چیدمان منزل برای عید 1399/12/02

ماه اسفند با خودش بوی شکوفه های بهاری و عید نوروز را می‌آورد. و همگی به دنبال تغییر و نو شدن هستند. از اوایل اسفند، اولین چیزی که به ذهن مادرها و خانم‌های ایرانی می‌رسد، خانه تکانی است و معمولا درچنین شرایطی، نمی‌دانند از کجا شروع کنند! چه چیزی را تغییر بدهند! چه چیز جدیدی اضافه کنند! تا خانه با حال و هوای تازه‌ای روبه‌رو شود در این مقاله قصد داریم به شما نحوه تغییر چیدمان منزل برای عید را اموزش دهیم

 پاک کردن آدامس از روی فرش

پاک کردن آدامس از روی فرش 1399/11/11

ممکن است بر اثر بی توجهی آدامس جویده شده بر روی فرش افتاده و به الیاف فرش بچسبد. در صورتی که سریعا اقدام به پاک کردن آدامس نکنید ممکن است به فرش آسیب جدی وارد شود. دو روش مرسوم جهت پاک کردن آدامس، استفاده از یخ و استفاده از روغن می‌باشد که با استفاده اصولی از این موارد می‌توان آدامس چسبیده شده به فرش را از بین برد.

 دکوراسیون منزل با فرش قرمز

دکوراسیون منزل با فرش قرمز 1399/10/13

بیشتر مردم ایران خانه‌ی بدون فرش را، خانه‌ای سرد و بی روح می‌دانند. فرش، نقش موثری در دکوراسیون و فضای هر خانه دارد؛ بنابراین انتخاب صحیح رنگ فرش تاثیر زیادی در زیبایی خانه دارد. فرش‌های ایرانی در طرح‌ و رنگ‌های متنوعی بافته می‌شوند؛ اما دراین بین یکی از پر طرفدارترین رنگ فرش‌ها، فرش لاکی یا قرمز است. برای اینکه فرش قرمز در منزل جذابیت خاصی داشته باشد و باعث دلزدگی نشود، بهتر است از اصول صحیح چیدمان منزل استفاده شود.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است .
سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد.
سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد :
نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و  ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد .
هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .