Owl Image

جزیره سرمه ای

Owl Image

فرش ماشینی 1200 شانه می گل کرم

Owl Image

فرش ماشینی 1200شانه میخانه کرم

Owl Image

فرش ماشینی 1200شانه میخانه سرمه ای

جدیدترین اخبار و مطالب


راه های شست و شو و نگهداری از فرش 1397/03/27

نکاتی وجود دارد که با رعایت انها می توان سلامت فرش های خانه را چه فرش ماشینی چه فرش دستباف تضمین کرد .


فرش یکی از اعضای خانه ی ما ایرانیان است . 1397/03/22

امروزه خیلی ها هستند که برای فرش کردن منزل خود از کف پوش استفاده می کنند مثل سرامیک ، سنگ ،پارکت و غیره .اما در قدیم این گونه نبود و نیاکان و گذشتگان ما سراسر منزل را با فرش های متنوع یا شبیه پر می کردند تا مبادا جایی از منزلشان بدون فرش باقی بماند .که ان را بسیار زشت می پنداشتند .


نخستین گنبد فرش جهان در کاشان بافته شد 1397/03/20

نخستین بار گنبدی از جنس فرش ماشینی برای اذین سقف مسجدی درتهران بافته و نصب شد . یک کار افرین جوان تحصیل کرده د ر رشته نساجی و طراحی فرش توانست با بهره گیری ا زهنرش و کمی خلاقیت یه جای استفاده از کاشی به وسیله یک فرش ماشینی گنبدی شکل سقف را اذین بخشد . با وجود اینکه این گنبد از جنس فرش است اما ویژگی های هندسی و معیارهای یک سقف از نظر شکل و جنس وکیفیت و ماندگاری ان را جواب می دهد .


طراحی فرش و شیوه طراحی ایرانی 1397/03/13

طراحی فرش حرفه‌ای است که در آن طراح فرش نقشه بافت را با توجه به نقشی که قرار است بر روی فرش تولید شده باشد می‌سازد. این طرح می‌تواند بر روی کاغذ یا ابزار دیگر باشد.

درباره سورنا

گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با تجربه بیشتر از 30 ساله مدیران و به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در سه واحد تولیدی مجزا مشغول به تولید فرش 700 شانه و 1000 شانه 10 رنگ و 1200 شانه با بهترین مواد اولیه و بروزترین تکنولوژی دنیا می باشد. این گروه صنعتی طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله آن می توان نشان استاندارد ملی ایران، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیار گواهینامه های معتبر داخلی را نام برد.