طرح افشان باربد فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

طرح افشان باربد فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

طرح ورساچه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح ورساچه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح گل بهار فرش ماشینی 700 شانه کاشان

طرح گل بهار فرش ماشینی 700 شانه کاشان

طرح الدوز فرش ماشینی 1200 کاشان

طرح الدوز فرش ماشینی 1200 کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و صنایع وابسته

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و صنایع وابسته 1400/03/19

برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کف پوش ها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته در تاریخ 22 لغایت 25 شهریورماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

 بهترین رنگ فرش 1200 شانه برای دکوراسیون

بهترین رنگ فرش 1200 شانه برای دکوراسیون 1400/03/06

بهترین رنگ فرش 1200 شانه برای دکور چه فرشی است؟ در حقیقت انتخاب فرش با توجه به تنوع رنگ، جنس، مدل و اندازه کار دشواری است. متراژ محیط و علایق افراد در انتخاب بهترین رنگ فرش بسیار مؤثر می‌باشد. در ادامه مقاله قصد داریم شما را با فاکتورهای مهم در انتخاب رنگ فرش آشنا کنیم

 علل سایه روشن شدن و دو رنگی در فرش و رفع آن

علل سایه روشن شدن و دو رنگی در فرش و رفع آن 1400/03/05

خریداران زیادی نسبت به دو رنگی یا سایه روشن بودن فرش شاکی می باشند. و تصور می‌کنند که فرش دچار آسیب شده است اما این امر مربوط به خاب و پرز های فرش می‌باشد و برای رفع آن مستلزم انجام راهکار هایی است که در این مقاله به آن پرداخته شده است. در این مقاله به طور کامل سایه روشن بودن فرش و راهکار های رفع آن توضیخ داده می‌شود.

 پاک کردن لکه نوشابه از روی فرش

پاک کردن لکه نوشابه از روی فرش 1399/12/25

ممکن است بر اثر بی دقتی مقداری نوشابه بر روی فرش ریخته و لکه ایی بر روی فرش ایجاد کند. در صورت ایجاد لکه بر روی فرش، بهتراست با پاک کننده ی مناسب سریعا اقدام به از بین بردن لکه کنید.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است .
سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد.
سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد :
نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و  ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد .
هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .