طرح ردین فرش ماشینی کهنه نما

طرح ردین فرش ماشینی کهنه نما

طرح افشان باربد فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

طرح افشان باربد فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

طرح ورساچه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح ورساچه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

طرح گل بهار فرش ماشینی 700 شانه کاشان

طرح گل بهار فرش ماشینی 700 شانه کاشان

جدیدترین اخبار و مطالب

 چرا فرش سورنا بخریم؟

چرا فرش سورنا بخریم؟ 1400/05/06

شرکت فرش سورنا با سابقه ای بیش از 35 سال در صنعت تولید فرش ماشینی به عنوان اولین تولیدکننده فرش های آنتی باکتریال با ارائه محصولات متنوع خود همچون فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه در سایزها و رنگ بندی های مختلف می باشد.

 فرش چرم چیست؟

فرش چرم چیست؟ 1400/04/29

صنعت فرش به دلیل پیشرفت و افزایش تولید، توانسته از چرم در تولید فرش استفاده کند. به همین دلیل این فرش ها گرانبها بوده و به عنوان فرش دستباف تلقی می‌شود. در این مقاله به طور کامل فرش چرم و نحوه تولید و مراقبت از آن توضیح داده شده است.

 فرش مناسب پذیرایی

فرش مناسب پذیرایی 1400/04/23

امروزه برای انتخاب فرش پذیرایی، پیشنهادهای زیادی وجود دارد. این انتخاب ها به عوامل بسیاری گره خورده که در این مقاله به اختصار آنها را برای شما توضیح خواهیم داد. در پذیرایی ها سبک و رنگ مبلمان، پرده ها، دیوارها، چیدمان وسایل و اندازه اتاق از جمله مهم ترین نکات در انتخاب فرش پذیرایی هستند.

 فرش مناسب منزل کوچک

فرش مناسب منزل کوچک 1400/04/23

امروزه خانه های ویلایی به خانه های کوچک و آپارتمانی تبدیل شده است که اکثر افراد دغدغه چیدمان وسایل و انتخاب وسایل مناسب برای خانه به خصوص انتخاب فرش دارند. برای انتخاب فرش خانه های کوچک محدودیت هایی وجود دارد که در این مقاله علاوه بر بیان محدودیت ها، به راهکارهایی که بتوان چیدمان مناسب را انجام داد، پرداخته شده است.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است .
سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد.
سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد :
نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و  ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد .
هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .